Strona główna Działy Sprzęt Płetwy i monopłetwy Płetwy (Sporasub) do free jak i rekreacyjnego pływania Reply To: Płetwy (Sporasub) do free jak i rekreacyjnego pływania

proca
Członek
Post count: 445
#16971 |

GARA 3000- te płetwy to jest bajka. Ciąg mają bardzo duży, są śliczne, wygodne. Jak płynąłem delfinem to miałem naprawde świetne odczucie. Poza tym jednak trzeba mieć dosyć dobrą kondycję i siłę, żeby wykrzesać z tych płetw to co najlepsze.
Poszedłem sam na basen, a więc większych prób nie robiłem, ale 2,5 basenu przepłynąłem. Basen miał 25 metrów (korona, Kraków)
Jak się przesiądziesz z płetw krótkich to będziesz miał dużą niespodziankę.
Teraz mnie czeka intensywny trening bo w długi weekend majowy wyjeżdżam do Chorwacji i chcę w końcu zrobić 20m w dół.
W ten weekend najprawdopodobniej zakrzówek się kroi.

Tak poza wątkiem to, jak dostanę zdjęcia z zawodów od Maćka to uzupełnie nimi galerie, tak samo po wyjeździe z Chorwacji. Moja strona zmieni adres z procass.prv.pl (nie zaglądajcie tam bo nie ma po co), na http://www.freediving.prv.pl. Oczywiście nie ma sensu, żeby dublować to co jest tu i ta strona nie dotyczy „zagadnień dla bardziej obeznanych” tylko jest to strona, która ma wprowadzać do freedivingu. Pisze i poprawiam podręcznik, tak żeby noobki w temaci mogły się zorientować co i jak. (wybór maski, płetw, conieco poglądowo o sprzęcie, nauka techniki zanurzania troche o treningu itp.).