Strona główna Działy Różności Różności Tak Wygląda Wilhelm Reply To: Tak Wygląda Wilhelm

apneus
Participant
Post count: 583
#22363 |

„apneus,drogi kolego tylko nie uderz zbyt mocno głowa w podłogę przed Pulkiem.”
Nurras o moją głowę się nie martw. Nie rozumiem twojej wypowiedzi bo przed nikim ukłonów nie robię a wdawać się z tobą w dyskusję nie zamierzam bo nie ty jesteś jej przedmiotem. Nie wiem czy zauważyłeś ale napisałem iż oni oboje mają rację i mają pewne grzechy które popełnili więc nikt nie jest bez winy.
Ja też lubię jak ktoś coś zamiesza, lubię spory merytoryczne, lubię się pośmiać jak ktoś śmieszenie coś napisze itp Jednakże ostatnio sporo ludzi (w tym nowych )wprowadziło na forum atmosferę o której wolałbym nie pisać.
Szkoda że niektórzy nie wiedzą z jakimi trudnościami rodził się freediving w polsce na samym początku,ile wyrzeczeń i własnych pieniędzy musieli poświęcić niektórzy by powstało choćby to forum.

Nuraas nie biję przed nikim pokłonów ale jestem wdzięczny i szanuję, że komuś w naszym kraju udało się i chciało się zrobić coś co lubię, coś co jest nie tylko sportem ale sposobem na poznanie ludzi którzy lubią to samo co ja i jest tym freediving.Myślę że iż chodzi tu o szacunek którego niektórym z nas niestety brakuje.

Zacytuję jeszcze raz samego siebie
„Tak więc postarajmy się zrozumieć czasem obie strony bo zarówno jedna jak i druga mogą mieć racje.Czasem trzeba coś pogodzić.”

P.S
Nie odpowiadam już na tego posta.