Strona główna Działy Różności Różności Tak Wygląda Wilhelm Reply To: Tak Wygląda Wilhelm

apneus
Participant
Post count: 583
#22359 |

Panowie ten wątek miał być humorystyczny a zamienił się w bitwę! Humorystyczny dlatego że sam Wilhelm nie raz tryskał na forum humorem i był duszą tego forum (dla jednych złą dla drugich dobrą)
Głupio mi teraz że wogóle założyłem ten wątek jak to przeczytałem:( Nie taki miał być jego cel (chodziło o komentarz tj tytuł zdjęcia).
W każdej kłótni trzeba wyciągnąć mądrość obu stron. W pewnych kwestiach zarówno Pulek, Wilhelm jak i reszta macie racje.W tym przypadku rozumiem Wilhelma. Nie raz doradzał w sprawach sprzętu do free od płetw po głębokościomierze włącznie np.http://www.freediving.com.pl/forum.php?fk=693&id=9771062331&fs=2
I pisał w 100% na temat za co inni nazywali go „mąciwodą”. Rozumiem też jego zdziwienie i niedowierzanie jak ktoś pisał że schodzi na 50m i poluje tam na ryby. Wszyscy co nurkują wiedzą ile siły, odpowiedniego treningu , sprzętu itp trzeba mieć aby dojść do takiej głębokości. Tym bardziej w naszym kraju gdzie mamy takie a nie inne wody. Dla mnie historia ta też była mało prawdopodobna , jednakże tak jak pisze Pulek jeśli ktoś coś takiego pisze to znaczy że albo naprawdę schodzi na -50m albo sam wystawia sobie odpowiednią reputację (jeśli chodzi o pisanie bajek na forum).Nie zawsze należy kogoś od razu skreślać tylko dlatego że napisał -50m.Zgodnie z powiedzeniem „Kłamstwo ma krótkie nogi” powiem iż czas sam zweryfikuje czy ktoś schodzi na -50 czy nie.Przecież będą zawody różne meetingi i wtedy przekonamy się.
Nie chcę w tym momencie wciągać się w spory z innymi.

Chciałbym załagodzić sytuację.Nie czytam forum tak często jak wy ponieważ nie mam czasu (praca,praca…)i może przeoczyłem pewne sprawy.Na forum jestem od 2004r i patrząc na statystyki zdałem sobie że jestem daleko z tyłu za czołówką.
W tym momencie Wilhelmie inni mają rację bo jak sam zauważyłeś jesteś liderem pod wzgl.wypowiedzi.Czy oby wszystkie były potrzebne? Zadaj sobie to pytanie i odpowiedz w duchu.
Rozumiem że czasem uwagi te były kąśliwe dla ich odbiorców.