Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

proca
Członek
Post count: 445
#22225 |

Wilhelm. No i po części zmieniłeś. Bo czytając def. free możesz się dowiedzieć tylko tego, że to bicie rekordów, no a tu się dowiaduje, że nie tylko.
A deep chyba rzeczywiście uznał, że go nazwałem głupkiem,a tego nie zrobiłem. (chyba, że pośrednio) Deep powiedziałem, że głupim zachowaniem jest przeginanie, bo to jest ryzykowne, a ryzykujesz życiem, dlatego nie warto. Pewnie każdemu zdażyło się przegiąć, no bo jak to pod wodą czasem jest, ze nam tam troszke brakuje i jeszcze możnaby pociągnąć ten 1 lub 2m, żeby pobić wynik, do czegoś dopłynąć itp.tylko jeśli ktoś raz przegnie to nie robi z niego wariata, ale przecież jak tak robi się co chwila to stwarzasz sobie duże prawdopodobieństwo utonięcia. Czytam forum i tu wypowiedź wilhelma o jego blackoucie na basenie, bywa. Ja kiedyś przegiąłem lekko bo koniecznie musialem cośtam zrobić, już teraz sam ne wiem do czego to ja nurkowałem, ale jak wypłynąłem to schodziłem dostałem nezłej samby. Każdemu się zdażyt coś głupiego tylko jak się zdaża za często to źle troszke świadcza. PEACE deep jeśli w jakikolwiek sposób cię obraziłem.

Po niezbyt ciekawej rozmowie doszliśmy chyba do sedna, mam nadzieje, zę to już koniec bo się nieprzyjemnie zrobiło. Bendę uważać przy zakładaniu następnych tematów, żebym nie został źle odebrany. 😉 :OK