Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

proca
Członek
Post count: 445
#22220 |

ps. Techniczne nurkowania bezdechowe (jaskinie, syfony, itp.) To najfajniejsza zabawa.
”Acha, to juz wiem kim jestes technicznym nurkiem bezdechwym” !Samo nurkowanie w zdłuż liny w dół, żeby tylko głębiej jest dla mnie bezsensu.
To po co w ogóle wlazłeś na to forum, PROCA?!!!!!!!!! Po co wrzucasz taki wątek i prowokujesz ludzi do bezsensownej kłutni?

Miło wiedzieć, że jestem technicznym nurkiem bezechowym
Mam prawo do własnego zdania. Nie podoba mi się schodzenie wzdłuż liny (dla mnie to forma sprawdzianu, a nie treningu), i trochę głupio by mi było trenować na linie, wolę po prostu sobie schodzić i oglądać, robić głębsze lub płytze nurkowania i to dla mnie trening. Lubisz trenować przy linie, fajnie ja tylko twierdzę, że ja bym tak nie chcał.
Nikogo nie prowokuje do kłótni, być może to tak odebrałeś. POZA TYM JA MAM PRAWO DO SWOJEGO POGLĄDU, TY TEŻ, MOŻNA SIĘ ZE SOBĄ NIE ZGADZAĆ, ALE NIE MOŻESZ MI ZABRONIĆ MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA, ANI Z TEGO POWODU, ŻE MAM ODMIENNE OD TWOJEGO WMAWIAĆ MI, ŻE PROWOKUJE KŁUTNIE. Twoje niezrozumienie być może wynikało, z tego, że nie dokładnie przeczytałeś moje wypowiedzi. Poza tym, sam się nakręcasz z postu na post. Ja staram się kulturalnie odpowiadać, wytłumaczyć, o co mi chodzi, ale widzę, że jak nie zmieniam swojego zdania na takie, jakie ty masz, zaczynasz mieć coraz mniej kulturalne odpowiedzi, które są dosyć napastliwe i na dodatek spotykam się z kompletnym brakiem zrozumienia. Proszę Cię spuść z tonu, bo to rzeczywiście zaczyna się robić stos pyskówek. Podjąłeś polemikę na temat, moich poglądów, nawet nie rozumiejąc ich, a chyba nawet nie starasz się ich zrozumieć. Jak chcecie dalej w taki sposób prowadzić tą dyskusje to wasza sprawa. Ja staram się być miły i nikogo nie obrażam, a jeżeli ktoś się poczuł urażony, to nie z mojej winy, a z powodu niezrozumienia tekstu.