Strona główna Działy Różności Różności Moja stronka/ do oceny Reply To: Moja stronka/ do oceny

Bartek Janiszewski
Participant
Post count: 1204
#22217 |

proca, baca, oraz osoby ktore dały sie sprowokować postem procy do tej beznadziejnej dyskusji. Mialem juz niepisac ale wkleje jedynie poczatek tez beznadziejnej konwersacji oraz kilka pytan na ktore nie oczekujeodpowiedzi ..

Szczerze rywalizacja za wszelką cenę o to kto głębiej zejdzie jest dla mnie czystą głupota ..
Ja sobie wypraszam głupka! Niestety dużo freediverów idąc w dół zapomina o tym, że trzebaby się jeszcze wynużyć i przy wypływaniu najczęściej kończą z blackoutem.
Którzy, znasz kogos, ratowales kogos , ktos sie utopil?!
Wolę więc podziwiać przyrodę podwodną, niż bić rekordy.
Twoja sprawa!
Wkurza mnie tylko to, że to co robie nazywane jest snorkelingiem, bo nie jestem nobem, który pływa z notorycznie zaparowaną maską, nie zna podstawowych zachowań, w wodzie i nawet nie umie zrobić poprawnego scyzoryka, a znaczna część z nich tak zazwyczaj zachowuje się w wodzie.
Kto z nas cie tak okreslil lub zaszufladkował?!
Nie mam oczywiście nic przeciwko temu, żeby ktoś o małych umiejętnościach podziwiał sobie podwodny świat, ale czemu jeśli nie jestem freediverem muszę być z kimś takim porównywany..
Kto cie w ogole porownuje?
Być może nie jestem najlepszy, ale schodzę na 15m(2006) przepływam na basenie 40m bez płetw (2007) i mój rekord statyki wynosi 2;33 (2007). Czyli jednak robisz swoje rekordy?!Pewnie dla was nie jest to wiele, ale mnie w zupełności wystarcza by, móc pokonywać małe syfony i zaglądać w różne dziwne i ciężko dostępne miejsca.
Nikt nawet cie nie ocenial czy to malo czy duzo!
Zapraszam do oglądania, czytania i oceny. Sam sie prosiles o ocene strony! tak bardzo zabolala porazka?
ps. Techniczne nurkowania bezdechowe (jaskinie, syfony, itp.) To najfajniejsza zabawa.
Acha, to juz wiem kim jestes technicznym nurkiem bezdechwym !Samo nurkowanie w zdłuż liny w dół, żeby tylko głębiej jest dla mnie bezsensu.
To po co w ogóle wlazłeś na to forum, PROCA?!!!!!!!!! Po co wrzucasz taki wątek i prowokujesz ludzi do bezsensownej kłutni?