Strona główna › Działy › Sprzęt › Pozostałe › Maska – amator › Reply To: Maska – amator
#16768
|
Racja że Sphera się łatwo rysuje i jest podatna na uszkodzenia, ale jej zalety nie pozostawiają wątpliwości co do wyboru. Moja wytrzymała 1 rok i zaczyna się 'rozpadać’ ale mimo to nawet nie zastanawiam się nad innymi maskami, kupuję kolejną sphere.
Acha, Pływałem w Falco i różnica w ilości powietrza tłoczonego do przedmuchania maski jest duża.
