Nie no nostres, możesz więcej- jeśli jesteś porządnie wqurwiony na Japońców to zbojkotuj sony, toyotę i takie tam firmy (że nie wspomnę o barach sushi) hihi!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz Politykę prywatności