Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy extremall – kilka gorzkich słów Reply To: extremall – kilka gorzkich słów

niedwied
Członek
Post count: 3
#11651 |

właśnie na ten moment niecierpliwie czekałem.
jeszcze w trakcie trwania imprezy prosiłem wszystkich o konstruktywną krytykę niedociągnięć organizacyjnych i ciesze się że ten temat pojawił sie na forum

choć moje stanowisko trudno przekazać w skrócie – postaram się:
– rzeczą nie dopuszczalną z mojej strony była wypowiedź wobec Agaty, za co szczerze przepraszam i nawet
nie zamierzam tłumaczyć tej niefortunnej wypowiedzi moim ówczesnym stanem psychofizycznym…
– w kwestii zajęć dodatkowych przyznaję że nie dokońca wywiązałem się z niektórych elementów. zawiodła z mojej strony logistyka i kilka innych rzeczy o których nie bedę się rozpisywać.
Przyznaję że jest to jeden z elementów, nad którymi zamierzam popracować ja, jako pomysłodawca i jeden ze współorganizatorów imprezy.
– w kwestii noclegów: Stanica Wodna Kietlice posiada takie, a nie inne warunki noclegowe i tego faktu nie zamierzam zmieniać. jednym taki klimat podoba się innym nie. nie doczekaliśmy się jeszcze na Mazurach baz nurkowych z prawdziwego zdarzenia więc staramy sie korzystać z tego co mamy i czym możemy sie chwalić.
siłą Kietlic na pewno są ludzie, którzy tak jak ja włożyli w tą imprezę mnóstwo swojego czasu energi i w wielu przypadkach bezinteresownie użyczyli nam swoje dobra.
– co do ludzkich postaw (Zbyszek Sawicki, ja) to uważam Nitas że podobne zarzuty mogę postawić Wam, którzy (pomijając słuszną krytykę) prezentowaliście podejście typowe dla tzw „warszawki” a zarzut o zbyt stromych schodach był juz przegięciem.
Sam mam sobie do zarzucenia wiele po tej imprezie, ale na pewno nie to, że ja czy też Zbyszek postaowiliśmy sobie zarobić na „nurkach” upychając ich jak leci w przepełnionych pokojach i rzucając ochłapy. dla nas Extremall zaczął się o wiele wczesniej niż przyjechaliście i do tej pory się nie skończył.
W tą imprezę włożyliśmy całych siebie. w obliczu niedociągnięć organizacyjnych części dla osób towarzyszących, organizowaliśmy w miarę możliwości inne atrakcje