Strona główna › Działy › Sprzęt › Komputery › Konstruuję głębokościomierz do free › Reply To: Konstruuję głębokościomierz do free
#18521
|
Ambitny projekt muszę przyznać 🙂
Przede wszystkim :
1. Mały
2. Czytelny
3. Wygodny w obsłudze
3. Odporny min. do 100m
4. Tryb wody słodkiej i słonej
5. alarmy – czasowe, głębokościowe
6. mierzenia aktualnej głębokości
7. czas nurkowania na bieżąco – stoper
8. termometr
9. zsynchronizowany z PC
10. spora pamięć
11. bateria znosząca większość czasu w zimnej wodzie w termoklinie
11. próbkowanie co 0,5sek
12. cena – 200EUR
Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy ale i tak chyba masz już nad czym myśleć 😀
