tkurzy
Członek
Post count: 7
#23031 |

W tamtym roku miałem robiony zabieg na przegrodę nosową. Moje szczęście że pani lekarz skierowała mnie tam gdzie trzeba , a nie do miejscowego szpitala.
Sam zabieg oceniam pozytywnie i jak nie wszyscy co mieli robiony ten zabieg i wspominają go boleśnie , to ja jestem odwrotnego zdania – jak bym miał mieć robiony jeszcze raz ten zabieg wybrałbym ten sam szpital http://www.barlicki.pl – Oddział Kliniczny Chirurgii Plastycznej,Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Jednym słowem szybko , sprawnie i bezboleśnie no i p.Mariola – ładne widoki .
Naprawdę dziękuję swojej p.doktor , że mnie nie skierowała do miejskiego szpitala w mojej miejscowości tylko tam , jak wszyscy znajomi mieli przykre doświadczenia z tym zabiegiem i powtórnie by sie nie poddali to ja wręcz odwrotnie – pełen profesjonalizm . Tydzień byłem wyłączony z życia publicznego – ale po 2 tygodniach byłem już na basenie.
W chwili obecnej nie żałuję ,że zdecydowałem sie na ten zabieg i jak ktoś ma zamiar uprawiać jakikolwiek sport wyczynowy , a tym bardziej nurkowanie free to lepiej poświęcić swój czas na zrobienie tej przegrody . Przyda się nie tylko w w tym co sie lubi , ale w życiu codziennym.