Strona główna › Działy › Zakupy sprzętu › Zakupy sprzętu › Balast ołowiany 0,5 kg – sprzedam. › Reply To: Balast ołowiany 0,5 kg – sprzedam.
#18144
|
Ucho to nie kłopot . Zrobiliśmy to w ten sposób żeby lina była w środku „dysku”. A uchwyt będzie osobno ,taką rączka z hakiem ( na wszystkie palce). Ale nawet w ten sposób w jednego te kilkadziesiąt metrów to wyczyn dla rąk 😉 . Jak będę robił taki „dysk” dla siebie to podzielę ciężar z partnerem za pomocą rurki przełożonej przez ucho.
Czy ta wersja uchwytu na wszystkie palce z hakiem jest do przyjęcia???
