Strona główna Działy Sprzęt Pozostałe Własny zestaw nurkowania. Reply To: Własny zestaw nurkowania.

josetsu
Członek
Post count: 356
#18870 |

[!–
W odpowiedzi na: okeanosty, 2010-07-30 20:02:58

> Witam!n> Byłem ostatnio w Egipcie, gdzie nurkowałem. Spodobało mi się to tak bardzo że postanowiłem złożyć własny zestaw. Nie jakiś specjalistyczny tylko taki do 5 metrów. Oczywiście znam wszystkie podstawy związane z nurkowaniem(tłumaczyli mi wszystko w Egipcie). Kupiłem już twarde płetwy(200 zł), maskę (około 200 zł), jacket na butle 4-8 litrów (300 zł). n> n> Wydałem już wystarczająco dużo. Teraz chciałem kupić w miarę tanio butle 4-5 litrów i jakiś tani aparat oddechowy. n> n> W Egipcie widziałem takie butle od razu podłączone do aparatu oddechowego. Żałuje że go wtedy nie kupiłem bo w Polsce nie mogę czegoś takiego znaleźć.n> n> Postanowiłem kupić sobie butle 4-5 litry i aparat oddechowy. Problem jest w tym że nie wiem jaki, chcę wydać na to nie więcej niż 350 zł. Dużo się naczytałem o zaworach itp.n> n> Butla i aparat mogą być używane, i najlepiej z allegor. Co polecacie?n> Pozdrawiam.
–]

widac ze wyjazd do Egiptu wiele Cie nie nauczyl i radze najpierw udac sie na kurs OWD a pozniej dopiero zadawac takie pytania.
Kolego z Twojej wypowiedzi wynika totalny brak wiedzy i podstaw a w nurkowaniu kazdy blad sie liczy….Ty zaczynasz od samych bledow