Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Sekcja Warszawa Reply To: Sekcja Warszawa

apneus
Participant
Post count: 583
#7646 |

Deep umowa została już podpisana w styczniu i obowiązuje od stycznia do końca kwietnia 2009r.

Każdy z was ma częściowo rację. Zgodzę się z Wojskim że koleś to buc i kawał chama i nie wiadomo jak zareaguje. Na pewno nie odpuści.
Co do pisma to trzeba zastanowić się jak to napisać i czy ma być imienne czy nie, abyśmy sami sobie i przy okazji Darii nie narobili problemu.
Tak jak kolega zacytował można użyć misji basenu która jasno stanowi iż :”Misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkańców …oraz świadczenie usług dla wszystkich grup społecznych”

No chyba że pan kier nie uzna nas za gr.społeczną 🙂 To wtedy do rzecznika praw obywatelskich 🙂
Tak czy inaczej prawdopodobnie nie tylko my mieliśmy z nim problem więc jeśli do zarządu będą docierać często skargi mam nadzieje że wzbudzi to w nich niepokój i zajmą się nim.

Myślę iż można by wysłać pismo ale pierwsze anonimowo. Opisać iż w kółko są tylko z nim problemy a szczytem jest to iż chcemy zapłacić z góry a ten robi problem. Czyżby kier. nie zależało na finansach ?? To byłby dobry argument + misja basenu na dokładkę. Można by też napisać iż jeśli nikt nie zareaguje przekażemy sprawę mediom (TVN24 tylko szuka takich spraw :).

Po drugie to nie ma się co bać iż stracimy tor.Ze wzgl. na remont basenu (wiosna) i tak będziemy musieli zmienić basen.Remont to dobry czas na obsadę nowego Kier.!!
i to można by wykorzystać.

Można by zasugerować iż idealnym kandydatem jest P.Daria która organizuje różne iwenty na basenie oraz ma diametralne inne podejście do klientów!

Reasumując wysłanie pisma anonimowego nie zaszkodzi nam a jedynie mam nadzieje pomoże. Jeśli nie zadziała to wtedy wyjdzie się na oficjalną drogę 🙂
I skończą się rządy tego MATHAFUCKERA

Odnośnie wejść to zrobi się listę .Kasjerka i tak nas z widzenia kojarzy a słowo freediving na basenie to rzadkość więc nie powinno być problemów z wpuszczaniem.