Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl Reply To: Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl

perry
Członek
Post count: 43
#15276 |

Jakoś tak wyszło, ze trochę czasu nie zaglądałem na forum, ale zauważyłem ten temat więc pozwolę sobie dołożyć swoje dwa grosze.

Przede wszystkim nikt nie każe tobie płacić za kurs. Jest to twój wolny wybór; pragnę tobie przypomnieć, że Mateusz o ile dobrze pamiętam jest samoukiem; można; można :).

Po drugie nie należy się dziwić osobom dla których jest to źródło utrzymania, że biorą za to pieniądze. Za co wyżywią siebie, dzieci i zapewnią sobie względnie godne życie?

Po trzecie, odniosłem wrażenie, ze najchętniej chciałbyś dostać całą wiedzę podaną „na tacy”. A prawda jest taka, że tej wiedzy jest spooooro tylko niezależnie co robimy, jeśli chcemy coś osiągnąć lub się czegoś dowiedzieć trzeba w to włożyć trochę wysiłku. To forum jest pełne wiedzy, trzeba tylko trochę poszukać, DeeperBlue nawet jeszcze bardziej. Poza tym godna polecenia jest ta stronka http://wefreedive.org. W dziale resources jest wiele bardzo interesujących rzeczy.

I ostatnia sprawa, z reguły jak mamy jakiś problem wystarczy zapytać. Nieraz zdarzyło mi się pisać do lepszych od siebie i prawie zawsze odpisywali. Niektórzy okazali się nawet bardzo pomocni za co jestem im bardzo wdzięczny.

no to by było na tyle, odnośnie twoich postów…