Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy mistrzostwa świata w polsce? Reply To: mistrzostwa świata w polsce?

Radosław Gaca
Participant
Post count: 615
#13429 |

Koleżanki i Koledzy

Jak wiecie wraz z naszymi Przyjaciółmi ze Skorpeny postanowiliśmy zawalczyć o organizację Basenowych Mistrzostw Świata we Freedivingu w 2013 roku w Polsce w Olsztynie.

Obecnie znajdujemy się na etapie finalizacji budżetu już po zgłoszeniu propozycji do AIDA.

Przed nami bardzo wiele pracy i jeszcze więcej kiedy organizacja zostanie nam powierzona. Jednak aby tak się stało koniczna jest ogromna mobilizacja wszelkich sił.

Wybór organizatora MŚ odbywa się w wyniku głosowania poprzez narodowe organizację AIDA. Obecnie złożone zostały trzy pełne ( razem z naszą ) oraz cztery niepełne aplikacje.

Konkurencja jest więc dość duża i jest to sytuacja zupełnie inna niż przed dwoma laty kiedy to praktycznie nie było chętnych.

Potrzebna jest więc promocja imprezy na wszelkie możliwe sposoby a w szczególności poprzez osobiste kontakty jakie posiadacie wśród freediverów na całym świecie. Szczególnie cenne było by tu osobiste poparcie Mistrzów Fredivingu. Poparcie naszej Mistrzyni i Mistrzów już mamy ;-)))

Oprócz tego przed głosowaniem moim zdaniem konieczna jest promocja na DeeperBlue, Facebooku i może na innych portalach. W tym zakresie potrzeba jest pomoc. Materiały są obecnie w opracowaniu ( folder oraz multimedia ) jednak samą obsługą poszczególnych wątków ktoś musi się zająć.

Osoby chętne bardzo proszę o pilny kontakt.

Radek Gaca
rgaca@poczta.onet.pl
601521731