Tomek Nitka
Participant
Post count: 401
#10075 |

Finanse to oczywiście indywidualna sprawa każdego. To co dla jednej osoby jest tanie jak barszcz, dla innej może być nieosiągalne i jeśli ktoś twierdzi, że dla niego jest za drogo, to nie znając jego sytuacji finansowej, nie sposób z tym dyskutować.

Wbrew temu co możesz sobie o mnie myśleć, dla mnie te 150 euro, to też kwota poważna, ale jak napisałem wcześniej nie zastanawiałem się ani chwili. Korzyści jakie mam nadzieję zyskać zdecydowanie przeważają. Ponadto gdybym miał brać udział w tych warsztatach gdziekolwiek indziej (tj. w innym kraju), to z kosztami transportu i akomodacji kosztowałoby mnie to zdecydowanie więcej, nie mówiąc o konieczności poświecenia dodatkowego czasu na dojazdy. Właśnie dlatego uważam inicjatywę Agaty za fantastyczną okazję i jestem jej bardzo wdzięczny za ten pomysł (oby tylko doszedł do skutku).

A już patrząc obiektywnie to biorąc pod uwagę, że warsztaty trwają bite dwa dni od rana do wieczora, że prowadzi je wyjątkowej klasy fachowiec, który przecież nie robi tego za darmo, że trzeba opłacić salę wykładową i basen, to naprawdę nie wydaje mi się, żeby można było zorganizować je taniej.? -------------------------------
Tomek „Nitas” Nitka
Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
http://www.nitas.pl