Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy Propagowanie freedivingu w Polsce Reply To: Propagowanie freedivingu w Polsce

Radosław Gaca
Participant
Post count: 615
#11817 |

Darrras napisał

„Z tego co obserwuję to jest u nas:
– za mało promocji ogólnej
– za mało reportaży i szumu wokół zawodów
– za mało kursów/szkoleń

Za popularnością idzie przecież jedna bardzo ważna sprawa – sponsoring. Żadna firma nie sponsoruje „dziadków łupiących w drewnie”, sponsorują przedsięwzięcia, które są w jakiejś mierze popularne. Bez tego, trzeba dochodzić samemu do wszystkiego i np. budować widnę przez x lat…”

Wilhelm napisał

„zdecydowanie popieram zaproszenie TV na zawody (to co bylo w „Dzien Dobry TVN” bylo OK ale to za malo)”

Szanowni koledzy tak się jakoś składa, że w przypadku każdych zawodów zapraszane są wszelkie możliwe ekipy telewizyjne. Czasami są na zawodach a czasami ich nie ma i wpływ na to mamy niewielki pomimo bardzo zaangażowanych starań.

Poza wszystkim pamiętajcie, że to co robimy to nasze hobby i czy to się komuś podoba czy nie zajmuje nas tyle ile mamy na to akurat czasu i ochoty.

Jeżeli macie ciekawe pomysły i możecie zorganizować ekipy TV to na pewno każdy organizator zawodów będzie zadowolony.

Freediving nigdy nie będzie sportem masowym, to nie Włochy czy Grecja gdzie tak naprawdę cała siła sponsorów idzie raczej w kierunku łowiectwa niż free ( to przy okazji )

Fakt, że free stało się w pewnym sensie modne jednak w porównaniu z scuba to tylko wybryk natury.

Tak więc zgodnie z zasadą „Nie pytajcie co Ameryka może zrobić dla Was, tylko co Wy możecie ….. zachęcam do promocji ogólnej, organizowania reportaży i szumu i inny.

Pozdrawiam Radek