Strona główna Działy Sprzęt Pozostałe Pierwszy neck – jaka strategia wyważenia Reply To: Pierwszy neck – jaka strategia wyważenia

Avatarperry
Członek
Post count: 43
#20220 |

Taka konstrukcja necka jest też dosyć ciekawa https://www.youtube.com/watch?v=6LU6wPqteEM ,swego czasu Mateusz miał podobny neck.

Jeszcze, chyba najprostszy sposób na zrobienie necka, gdy ma się wielkie problemy z upychaniem ołowiu, to po prostu zrobienie dwóch najlepiej identycznych standardowych necków i sklejenie ich równolegle względem siebie i tyle, będzie trochę szerszy neck ale nie grubszy i najwyżej będzie wtedy na 2 zatrzaski.

Reasumując chyba najlepszym sposobem jak dla mnie pod każdym względem, zaczynając od łatwości wykonania a kończąc na samej aerodynamiczności i fajnym wyglądzie necka i nie wiem czy nawet nie tańszym jest zrobienie podkowy jak w sposobie 3-cim. Tak gdybam sobie teraz, że jeśli u góry nie doczepię cienko rozłożonego ołowiu w dędce by dopełnić wagę to po prostu doczepię 3 kafle, po bokach i z góry. Będzie identyko prawie jak u Krzysztofa – https://www.youtube.com/watch?v=1CsCW8PM4Fw ,tyle, że będzie te 2,3cm dłuższy max, tak na oko.