apneus
Participant
Post count: 583
#6903 |

Juniorre jeśli nie wierzysz w info które tu podałem ( a przecież nie ja byłem ich autorem tylko mądrzejsi od nas ludzie) to już nie mój problem. Nikogo na siłe nie zmuszam i SZANUJE czyjeś zdanie nawet jeśli mija się ono z prawdą 🙂 Wiem że przekonanie ciebie do innych poglądów jest ciężkie (też znam cie od str.prywatnej) ale ja nie mam w tym żadnego interesu żeby na forum kogokolwiek przekonywać (!)

Chyba zbyt dokładnie nie czytaliście tych informacji ale we wszystkich jakie podałem nigdzie nie jest napisane że statyka czy niedotlenienie wpływa korzystnie na mózg!!!! Wszędzie twierdzono że procesy te mają negatywny wpływ !.

Więc jeśli juniorre i prof.blokman twierdzicie inaczej to podzielcie się taką wiedzą z chęcią to przeczytam 🙂 (!)
Na dowód tego małe info z linku który już podałem
http://nurkowanie.nekton.com.pl/W_free.php
„Oczywiście wiemy, że organem najbardziej wrażliwym na niedotlenienie jest mózg i że jego niedotlenienie prowadzi w pierwszym rzędzie do utraty kontroli motorycznej nad ciałem (samba), chwilowej ślepoty (mroczki, blackout) , potem utraty przytomności a w końcu śmierci. Doprowadzenie mózgu do stanu niedotlenienia przynosi też potencjalne ryzyko trwałego uszkodzenia mózgu.”

Starałem się odpowiedzieć autorowi temu pytania „Manurkowi” na konkretne zadane pytanie ale dzięki takim ludziom jak prof.bokman kolejny wątek schodzi na psy i mija się z tematem.

„no nie, apneus sie przezywa,…wilhelm naśmiewa,…a deep strofuje jak mój tatko,”

dodam od siebie a prof.blokman to po prostu małoletni szyderca 🙂
Widać tata go za mało strofuje…
hihi! Wniosek słuchaj się taty może coś jeszcze z ciebie będzie :J