Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy Rekord Świata – Robert Cetler. Reply To: Rekord Świata – Robert Cetler.

Tomek Nitka
Participant
Post count: 401
#11047 |

Ciekawe czy genialni pomysłodawcy przedsięwzięcia pod nazwą „Próba bicia Rekordu Świata w statycznym wstrzymaniu oddechu w zimnej wodzie (temp. poniżej 10 st.C)” z telewizji AXN wiedzą jaki jest aktualny „Rekord Świata w … itd.” Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, ze ten drobny szczegół umknął ich uwadze. W rezultacie Robert będzie bił rekord tylko nie wiadomo jaki. Nikt nie będzie wiedział kiedy ten rekord pobije – jak zrobi 5 minut, 6 minut, a może wystarczą 2 minuty?

Mając za sobą krótki kontakt z mediami i czytając tę zdumiewającą informację o biciu czegoś tam w zimnej wodzie obawiam się, żeby nie wyszedł z tego jakiś totalny paw. Pamiętajcie, że im chodzi tylko o jedno – zrobić szum wokół swojej stacji. Dlatego potrzebny jest im Rekord Świata. Nie liczcie więc na to, że pozwolą Robertowi powiedzieć to co by chciał tj. tego, że to nie będzie bicie żadnego rekordu tylko zabawa. To znaczy może i pozwolą, ale i tak do emisji zmontują to co sami będą chcieli, a resztę wytną.

Podsumowując, czarno to widzę. Chyba, że błyśniecie inteligencją i uda się wam przechytrzyć AXN i jakoś przemycicie między wierszami to o co chodzi. Za czasów PRL niektórym udawało się wykołować cenzorów, może więc i wam się to uda z telewizją. Oby.

Nitas



? -------------------------------
Tomek „Nitas” Nitka
Instruktor freedivingu Apnea Academy, SSI, PADI; Sędzia AIDA
Nitas Apnoe – kursy, warsztaty, szkolenia indywidualne z zakresu freedivingu
http://www.nitas.pl