Strona główna Działy Zawody, zloty, imprezy Zawody, zloty, imprezy Otwarcie zapisów na Rybnik 2012 Reply To: Otwarcie zapisów na Rybnik 2012

olekry
Participant
Post count: 423
#13543 |

Jak już wcześniej wspominałem impreza po zawodach odbędzie się w hotelu Politański. W zeszłym roku większość uczestników imprezy właśnie tam nocowała – stąd ta inicjatywa. Po zeszłorocznych zwodach wiele osób czekało na imprezę ponad 2 godziny snując się po obiekcie MOSIRU, inni pojechali do hotelu i wracali na basen. Mam nadzieje, że dla większości uczestników zaproponowana teraz forma będzie wygodniejsza. Osoby mieszkające w innych hotelach, tudzież zawodnicy z regionu (w tym ja), będą musieli oczywiście pojechać tam specjalnie, ale zważywszy niedużą odległość od basenu ( jakieś 5km), nie powinno być to specjalnym utrudnieniem.

Poniżej lista kilku zestawów obiadowych stworzona by usprawnić wydawanie posiłków – tj by uczestnicy nie musieli długo czekać na posiłki.
Wszystkie poniższe zestawy mają taką samą cenę 19 zł i można je będzie zamawiać w pierwszym oraz drugim (do południa) dniu imprezy. Lista zostanie też udostępniona na zawodach.
Pierwsze 2 z proponowanych zestawów są wegetariańskie, pozostałe 3 rybno-mięsne

1. Zupa Jarzynowa
Spaghetti bezmięsne z sosem pomidorowym.
Woda
2. Zupa Jarzynowa
Kotlet Jajeczny, sos chrzanowy, ziemniaki, buraczki.
Woda
3 Zupa pomidorowa z makaronem
Filet z morszczuka panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty
kiszonej.
Woda
4. Zupa pomidorowa z makaronem
Stek wieprzowy z cebulką, ziemniaki, buraczki.
Woda
5. Zupa pomidorowa z makaronem
Kotlet schabowy panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty białej.
Woda

Ponieważ impreza odbywa się w hotelowej restauracji będzie możliwość zamawiania innych posiłków oraz napojów 🙂