Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl Reply To: Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl

glaude
Participant
Post count: 79
#15270 |

Cyt.:
„Jak wcześniej pisałem mogli by nie tylko skupiać się na samych kursach „wiadomo każdy chce zarobić””
To prywatna sprawa ludzi, jak spędzają wolny czas za swoje pieniądze. Na szczęście mamy demokrację i żaden młokos tego nie podważy. Jak zazdrościsz to zainwestuj prywatne pieniądze w kursy, podróże, wolny czas i po zdobyciu uprawnień załóż swoją szkołę. Ciekawe, czy zarobisz?
Cyt.:
„ale przy okazji kursu zrobić demo …”
Teraz to Ty mnie rozbawiłeś! Ze wszystkich pieniaczych zarzutów w zasadzie został już tylko ten jeden- brak demo! To zabrzmiało jak żałosny krzyk rozpaczy.
Cyt.:
„A swoją drogą spodziewałem się wytykaczy ignorantów ale po to właśnie powstał ten post.”
To tylko świadczy o tym, że jako osoba niedowartościowana masz nieadekwatne poczucie rzeczywistości. Co do przyczyny się nie wypowiadam, wybierz sobie coś sam: młodociany wiek, trudna sytuacja życiowa, zaburzenia psychiczne, środki psychoaktywne, geny, zwyczajne chamstwo lub wszystko razem.
Od ponad 20 lat jestem regularnym, aktywnym krwiodawcą. Nie wiem ilu ludziom uratowałem przez to życie, ale cieszę się z każdej swojej donacji. Tobie też to polecam. Może dzięki temu podwyższysz swoją niską samoocenę i staniesz się lepszym człowiekiem, a na pewno regularnie będziesz przebadany i to w zakresie dla freedivera istotnym- morfologii krwi.