Strona główna Działy Różności Różności Serwis freedivingowy Newsy, Informacje, forum Reply To: Serwis freedivingowy Newsy, Informacje, forum

firefox
Członek
Post count: 402
#24292 |

Idea forum fajne strona ma również potencjał jest tylko małe ale…W ten sposób dzielimy naszą i tak mała społecznośc na tych nowych chetnych zmian i nowości oraz konserwatystów(starszych) którzy na pewno 2 słów na nowym forum nie napiszą.
Mysle że idealnym rozwiazaniem byłoby aby aby te forum ze stroną oraz importem artykułów z działów sprzet,zawody,trening,artykuły w formie „bazowej wiedzy” znalazły sie na nowej stronie ale cały czas pod domeną freediving.com.pl i koniecznie pod pod aspicjami Stowarzysenia Freediving Poland . Skontktuj sie z Radkiem,robienie równoległej strony w tak małym środowisku według mnie raczej się nie uda a tylko nas podzieli.
Radek masz chetnyvh do zmian którzy już coś zrobili i to pokazali a nie tylko o tym mówią, wykorzystaj ten potencjał i zapał 🙂 Aktualna forma forum i strony rzeczywiście zniechęca do korzystania i pozostawia wiele do życzenia.Powodzenia!