clip7
Członek
Post count: 175
#6000 |

Przede wszystkim na początek EKG wysiłkowe. Zwykłe EKG u mnie nic nie wykazało, ale na wysiłkowym wyszło nadciśnienie. W tej chwili biorę delikatne leki. Nadciśnienie jest niewielkie ale jest. Powinieneś, zanim pójdziesz do lekarza, przez kilka dni mierzyć sobie ciśnienie tętnicze krwi, żeby sprawdzić, czy wszystko ok.
Co do bólu serca to też miałem właśnie takie kłucia przu głębokim wdechu a nawet pojawiała się u mnie arytmia (dodatkowe uderzenie serca w okresie, pomiędzy prawidłowymi uderzeniami). Na siłowym ekg też na początku miałem delikatne arytmie ale wraz ze wzrostem wysiłku zanikły i lekarz powiedział, że to dobrze i że wysiłek mi służy. Na tą arytmie i kłucia przepisał mi potas i muszę powiedzieć, że jak zacząłem go przyjmować to arytmia i kłucia zanikły. Miałem też założonego holtera ekg na dobę ale wyniki były ok. Możesz też sobie zrobić oznaczenie potasu we krwi.
Zapytałem go, jak to sie ma do trenowania free, a on odpowiedział, że jesli będę brał leki i systematycznie kontrolował swoje serce to mogę ćwiczyć, byle się nie „zarzynać” i nieprzetrenowywać.
pozdrawiam