Strona główna Działy Różności Różności www.freediving.prv.pl Reply To: www.freediving.prv.pl

Marcin Pulkowski
Członek
Post count: 388
#22584 |

Proca, pamiętam o Tobie . Wyluzuj trochę. Freediving to nie speedway. Nie od razu Kraków zbudowano, nie od razu linka Procy dodano.
Napisz przede wszystkim jak się nazywasz, chociaż na swojej stronie.
Jeśli podajesz jakieś informacje i bierzesz odpowiedzialność za to co piszesz to podpisz się pod tym, żeby prokurator mógł Cię łatwiej namierzyć jak już utopisz kogoś w jaskini hihi! Żarcik taki…

Linki na naszej stronie jak być może zauważyłeś nie są dziełem przypadku. Czasami różne osoby, firmy zgłaszają się do mnie z prośbą o zamieszczenie linka ale nie chcę robić tam śmietnika linków i częściej ich nie zamieszczam niż zamieszczam.

Popracuj jeszcze nad swoją stroną, a link na pewno sie pojawi. Nie jesteś jeszcze autorytetem tego stopnia żebyśmy Cię rekomendowali jako super-fachowca od free dla początkujących. Oczywiście życzę Ci tego ale trochę cierpliwości zalecam przy okazji. Wsłuchaj sie w starych mistrzów, poczytaj więcej o freedivingu, przyjedź na nasze kolejne imprezy, zobacz jak się nurkuje na wstrzymanym oddechu z bardziej doświadczonymi kolegami. Na pewno nie będzie to czas stracony jeśli chcesz edukować innych. Na jednej imprezie już byłeś, jesteś jeden krok do przody. Jak zrobisz jeszcze kilka kroków to wszystko dalej potoczy się samo.

Na razie robisz sobie skuteczną autoreklamę na tym forum, a to na początek wystarczy.

Trzymam kciuki z Twoja stronę
Powodzenia 8) :OK