Strona główna Działy Sprzęt Płetwy i monopłetwy Płetwy, Zestaw ABC na początek – jeszcze raz :-) Reply To: Płetwy, Zestaw ABC na początek – jeszcze raz :-)

MaciejMaciej
Participant
Post count: 288
#19344 |

A co to? forum dla triathlonistów? 😀
Ja pływałem zawsze beznadziejnie hihi!
Raz na zawodach udało mi się zrobić 25′ z groszami, ale nie wiem jakim cudem. Karierę zakończyłem na pełnym dystansie trochę pow. 10h
Piękny wyścig – wiele lat się na to szykowałem 8)

…ale wracjając do tematu…

– Płetwy, które podałeś (moim zdaniem rozsądny wybór) zaczynają się od 200, a ew. długie, na które jest szansa, że chciałby sie przesiąść po roku, to już od 300
– Maska, załóżmy Sphera (też Technisub) również 200 (choć kolega z Czech ja teraz ściąga w okolicy 100 – link w temacie o decathlonie)
– Ew. zamiast maski nosek – też 200 (taniej – Czechy j.w.)

Ale najważniejsze, że po takim prezencie kolega będzie mógł z przyjemnością snoorkować, ale freedivingiem się raczej nie zajmie, dopóki ktoś go nie wprowadzi w ten temat.

Nie wiem, czy Ty sam się tym zajmujesz, czy jest ktoś w okolicy?

Więc może lepiej książkę (np. podręcznik freedivingu)? intro nurkowe? albo intro free?

Po takim wstępie jest szansa, że kolega się tym zajmie, ale…
…z drugiej strony wiem, że triathloniści nie maja ani czasu, ani miejsca w głowie na inne zajęcia, więc może mniej romantyczny prezent, ale który sie przyda?
3 opakowania izostaru + żele maxima, opony Michelin do kolarki, pulsometr, lekkie mocowanie na bidon, ew książkę i płytę o Total Immersion ?
Każda z tych rzeczy mieści się w Twoim budżecie, a kolega będzie bardziej szczęsliwy, niż po próbie odwrócenia jego uwagi od triathlonu, chyba, ze go nie trenuje, tylko sporadycznie próbuje startów w rożnych dyscyplinach…

…wiem co mówię 😉