Strona główna Działy Sprzęt Płetwy i monopłetwy Monopłetwy i płetwy z Leaderfins.com Reply To: Monopłetwy i płetwy z Leaderfins.com

Bury22
Participant
Post count: 6
#27515 |

Siemka !

Nie mogę wyrazić zachwytu jaki mnie ogarnął po tym jak dziś rano zapukał kurier i wręczył mi moje nowiutkie i pachnące Leaderfiny Abbys Pro . Bartek skutecznie mnie przekonał że nie ma co bawić się w plastiki . Dziękuję Bartku jeszcze raz za cierpliwość i mega szybka obsługę ( w Piątek jadę na nury do Chorwacji ) od zamówienia do pojawienia się kuriera w moim progu minął zaledwie tydzień i 2 dni , a przesyłka leciała chyba samolotem bo nadana w piątek w Tallinie była w Poniedziałek o 9:30 w u mnie w domu .

Co do samych płetw kalosz jest dość obszerny na długość pasuje dobrze , ale idealnie dopasowany jest z 3 mm skarpeta. Materiały są miekkie i wygodne . Dziś nie mogłem sie powstrzymać i przetestowałem je w basenie , w porównaniu z moimi basenowymi technisubami caravelle … Nie ma porównania , zupełnie inna praca i w końcu po 100m sprintu pod wodą  nic mnie nie boli ( kostki ,kolana )

 

Reasumując Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim bo za cenę plastiku ma się dobre płetwy z włókna !

Radek