Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl Reply To: Brak profesjonalizmu ze strony freedivin.com.pl

glaude
Participant
Post count: 79
#15269 |

Cyt.:
„HEHEE i nawet się uśmiałem”
Nie sądzę, ale jeśli faktycznie, to bardzo dobra wiadomość. Ludzie weseli, czy uśmiechnięci są lepsi niż sfrustrowani pieniacze. Cieszę się zatem, że poprawiłem Ci humor. Mam nadzieję, że na dłużej.
Cyt.:
„Tak na poważnie czy tylko kilka osób widzi że można by coś zrobić i bardziej rozpowszechnić ten sport a przy okazji kto wie może uratować komuś życie???”
Ten sport był i zawsze będzie niszowy. I całe szczęście. To trudny i niebezpieczny sposób spędzania wolnego czasu, dlatego nie powinni do niego trafiać nieodpowiedzialni, lekkomyślni osobnicy ze słomianym zapałem. Co do drugiej części zdania, to z moich obserwacji wynika, że giną ci, którzy pływają bez asekuracji (brawurowi i/lub niedouczeni ignoranci, lub chorzy- niezdiagnozowani, warto dbać o zdrowie!), lub ci, którzy nurkują ekstremalnie na zawodach (wypadki). Ile jest takich zgonów? Mała ilość w porównaniu np. z ginącymi na drogach. POGUBIŁEŚ PROPORCJE! Tak więc jeśli chcesz zbawiać świat i ratować komuś życie powinieneś zmienić forum i metody działania. Jest co robić. Tylko pytanie czy Cię na to stać? Osobiście nie sądzę! To wymaga ciężkiej pracy i systematyczności- a o nagrodach zapomnij.
We freedivingu część osób to medycy. Swoją pracą ratują wiele żyć i nie potrzebują za to uznania na publicznym forum, czy akceptacji jakiegoś gówniarza. Na takich prostakach na szczęście kompletnie nikomu nie zależy. I to, jak podejrzewam, jest twoim problemem: chęć zaistnienia, brak akceptacji, próba wymuszenia podziwu. Taki sposób zapoznania się działa być może na poziomie małolatów, chociaż według mnie też tylko na krótką metę.
Zaś personalne wymienianie urojonych „win” i podawanie dodatkowo jeszcze w mediach nazwisk (bądź powszechnie używanych pseudonimów), to już zwyczajne chamstwo, rodem z osiedlowej dresiarni. Jeśli jesteś tak mocno przekonany o swoich racjach pędź do sądu!