Strona główna Działy Umawialnia Umawialnia kwiecień w egipcie Reply To: kwiecień w egipcie

Radosław Gaca
Participant
Post count: 615
#21850 |

Witam

W dniach 0o 01 do 08 maja grupa członków SFP udaje się na trening połączony z oficjalnymi próbami bicia rekordów polski do Egiptu

Miejsce: Sharm El Shaikh – dlatego, że dość dobrze znam ten teren i miejsca nurkowe dostępne z brzegu. Pamiętajmy , że praktycznie żadna baza nurkowa ( w tym NAUTICA ) nie ma tam swoich łodzi i nikt nurkami free nie będzie się zajmował za free a i za opłatę niewiele, tak więc musimy się martwić o siebie sami i tak jest najlepiej zwłaszcza, że głębokości dostępne z brzegu są naprawdę spore.

Hotel: Regency Sharm – dlatego, że znam ten hotel oraz dlatego, że w tym hotelu mieści się baza NUTICI ( dostaniemy bez problemu ołów ). Hotel jest OK. dla ludzi, którzy przyjadą tam nurkować, jedzenie średnie ( śniadania i obiadokolacja ) średnie tzn mało zróżnicowane. Są dwa baseny jeden głęboki. W hotelu jest bardzo fajna obsługa i bardzo tani sklepik z świetnym właścicielem. Z hotelu łatwo dostać się na odpowiednie miejsca do nurkowania. Jedyny mankament to bliskość Meczetu i śpiewy muezina o 4,15. Można do tego przywyknąć.

Tu jest link do hotelu http://www.alfastar.pl/kraj,Egipt/kurort,/%5B…%5D

Skąd wyloty: Warszawa, Poznać, Gdańsk, Katowice ( gdzie komu łatwiej ) – największa grupa leci z Poznania

Koszty: 1490 od osoby ( DBL-HB ). Do tego dojazd na lotnisko w Polsce oraz w Egipcie jakieś 150 -200 USD ( na pobyt na łodzi, taksówki, picie itp. itd. )

Jadą: Rober Cetler, Tomek Bryl, Filip Jakubiak, Bartek Janiszewski, Radek Gaca i inni

Jak to załatwić: kupić sobie tą samą wycieczkę do tego samego hotelu w tym samym czasie. Osoby wymienione wyżej mają już wszystko załatwione. Zainteresowani kupują sami, w razie wątpliwości służę pomocą.

Tu jest link do wycieczki http://www.alfastar.pl/oferta,Last%20minute/id_imprezy,22421/

Ze względu na to, że jest to najbardziej oblegany termin chętni powinni bukować miejsca jak najwcześniej ( najlepiej już ) Na dziś dzisiejszy są jeszcze miejsca. Pamiętajcie , że pro…