blazejs
Członek
Post count: 5
#9576 |

Przy biegu zupełnie inaczej rozkładają się siły, (działa siła w dół, energia przekazywana jest na kości, kregosłup) przypływaniu w płetwach energia skupia się na stopie, i najwyzej sięga st. skokowego. Cała siła musi być rozłożona tylko i wyłocznie na więzadła, kości, stopy i to one są gigantycznie obciążone, dlatego jęsli przy bieganiu nie boli, to nie znaczy ,że przy pływaniu nie będzie. Może być tak (w co wątpie) ze gdy wzmonią się wiezadła, torebka stawowa, to wówczas ból może przejść, chociaż z drugiej strony, będą sie wytwarzac stany zapalne (które teraz taz zapewne moga byc) i ból powraca. Dlatego jedynym wyjsciem w twojej sytuacji jest obserwowanie sytuacji w przypadku gdy ból bedzie powracał i dezycja o wizycie u ortopedy jest przymusowa.

Oczywiście ,ze się da to usunąć, a lek jest ok,pod warunkiem ze nie masz 10 lat.(lek tez służy do leczenia reumatyzmu, a to juz zaawansowanych wiekowo dotyczy:))

Niesety stany patologiczne nie wyleczone za „młodu” ludbia powracać z wieksza siłą na starość, tak juz jest ze zdrowiem.
pozdrawiam