
Event details
- piątek | 1 grudnia 2017 to sobota | 2 grudnia 2017
- 14:30
- Pływalnia Kryta w Rybniku-Boguszowicach: Jastrzębska 3A, Rybnik-Boguszowice
W dniach 1-2.12.2017 na basenie Centrum Sportu i Rekreacji Rybniku – Boguszowicach odbędzie się Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu.
Zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującym Regulaminem AIDA i będą przeprowadzone w trzech konkurencjach:
- Dynamic with Fins (dynamika w płetwach)
- Dynamic without Fins (dynamika bez płetw)
- Static Apnea (statyka)
Aby zdobyć punkty w klasyfikacji generalnej, uczestnicy muszą wystartować we wszystkich konkurencjach. O ostatecznej kolejności decyduje suma punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach.
By zdobyć punkty w klasyfikacji drużynowej, drużyna musi składać się z trzech osób w tym z co najmniej jednej zawodniczki. Taki układ drużyny ma na celu przede wszystkim promocje sportowego freedivingu wśród pań. Najcenniejsze nagrody przyznane będą w kategorii drużynowej.
Podobnie jak to miało miejsce na ostatnich zawodach w Rybniku uczestnicy mogą wybrać, w której dynamice wystartują w piątek, a w której w sobotę.
Więcej informacji i rejestracja na stronie http://rybnik.free-diving.pl/