Umberto Pelizzari – pierwsza wizyta w Polsce

Event details

  • piątek | 11 listopada 2016
  • 10:00
  • Sheraton Poznan Hotel

Będzie to nie tylko historyczne wydarzenie w dziejach polskiego freedivingu, ale i dla wielu niezwykłe doświadczenie by spotkać się z legendą freedivingu, 16-krotnym rekordzistą świata, założycielem szkoły freedivingu Apnea Academy.
Dzięki staraniom Agnieszki Kalskiej i szkole FREEBODY, będziemy mieli zaszczyt gościć Umberto Pelizzariego w Polsce, w Poznaniu.
Tej jesieni, 11. listopada odwiedzi polskich freediverów, nurków, sportowców, sympatyków morza i oceanu, wszystkich kochających przebywać w wodzie, by opowiedzieć o własnych doświadczeniach, gdy poznawał czym jest freediving i jak docierał do głębin, których jeszcze nikt wcześniej na jednym oddechu nie odwiedził.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, należy jednak dokonać wcześniejszej rejestracji, by zarezerwować miejsce na liście uczestników (liczba osób jest ograniczona).
By dokonać rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny na poniżej podanej stronie.

Wystąpienie będzie w języku angielskim, a po nim, przeprowadzona zostanie licytacja zdjęcia z jednego z rekordowych nurkowań Umberto, na którym złoży własnoręczny podpis. Pozyskana kwota zostanie wykorzystana na rozwój dyscypliny freedivingu w Polsce.

Dodatkowo będzie możliwość nabycia „Podręcznika Freedivingu”, 480-stronicowej księgi, autorstwa Umberto Pelizzarigo i Stefano Tovaglieriego i osobistego zdobycia w nim autografu! (drugie wydanie z 2015 roku, wersja angielska)

Więcej szczegółów na temat wydarzenia i zamówienia „Podręcznika” można znaleźć pod adresem: www.freebody.eu/umberto-pelizzari/

Zachęcamy do udziału wszystkich, zarówno zaawansowanych freediverów, a także osoby, które chciałyby dopiero dowiedzieć się czym jest freediving i móc zadać pytanie ówczesnej legendzie freedivingu 🙂

Zapraszamy!
Zespół FREEBODY,
Agnieszka Kalska

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/301125370246552/