Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 60 total)
  • filon
    Członek
    Post count: 78
    #11147 |

    Dobra decyzja ama tak trzymaj, jak bedziesz miał jakieś pytania co do zawodów to odpowiem.
    Pozdrawiam filon 8)


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11148 |

    Jak już Ama jedzie to się będzie działo 😛
    Wygląda na to, że wyjedziemy z Torunia w niezłej grupce…
    Teraz najgorsze jest to, żeby przekonać i przyzwyczaić szanownych ratowników na basenach do widoku leżącego gościa w piance, bez ruchu- tak apropos treningów przed zawodami. Nie wszędzie jest to możliwe, a tym bardziej pływanie w płetwach. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni i freediving ruszy z oficjalnym klubem. hihi!


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11149 |

    Sam jestem ratownikiem i wież mi że ciężko jest sie przyzwyczaić do widoku gości który leży sobie w bezruchu 3-4 minuty, chociaż sam trenuje.Mentalności ratownika nie zmienisz bo jak coś złego stanie sie na pływalni to jego prokurator weżmie za dup..
    🙂


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11150 |

    „ciężko jest sie przyzwyczaić do widoku gości który leży sobie w bezruchu 3-4 minuty”

    Św. Prawda – ja tam mam na moim „difoltowym” basenie taki uklad z ratownikami, że podczas statyki macham im raczka :o, takie rozne znaki im pokazuje :jezyk w zaleznosci od tego, czy mnie rozsmieszaja czy nie 😀

    pozdrawiam


    ama
    Członek
    Post count: 13
    #11151 |

    Dzięki filon. Widzę, że mocno dzierżysz stery w rękach. Nie ma lipy. Z pewnoscią będzie dobra zabawa. Co do ratowników to w pełni ich rozumiem ale co zrobić, występuje tu wyraźny konflikt interesów i nic na to nie poradzimy. Najważniejsza jest współpraca i porozumienie. 😉


    Monika Zińczuk
    Członek
    Post count: 15
    #11152 |

    Witam wszystkich!
    Ja rowniez podjelam decyzje,zeby urozmaicic nieco meski towarzystwo free.. wystartuje 🙂
    do zobaczenia :wow
    nika


    ama
    Członek
    Post count: 13
    #11153 |

    Fajnie nika będzie Cię poznać, ale co się stało z Twoimi oczami. To chyba nie przez free…?


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11154 |

    No to będzie się działo-macie słowo filona że po zawodach zorganizuje super imprezke %) ale tylko dla odważnych hehehe


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11155 |

    Ja zamawiam dobrą mineralną.


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11156 |

    Z naszych polskich górów. 🙂


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11157 |

    No tak, ale u nas w Toruniu kilku już miało odloty po apnoe i to spowodowało tą niechęć do nas. Robili treningi bez asekuracji i skończyło się karetką…Temat rzeka


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11158 |

    Musze Ci powiedzieć że na naszym basenie nie ma takiej samowolki i myśle że nie będzie. Przede wszyszystkim dbamy(ratownicy) o nasze tyłki bo nikomu się kratki nie marzą. hihi! hihi!


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11159 |

    ja jeszcze w tematyce pozakratowej – bedzie mozna na zawodach troche fotek zrobic? sa jakies akredytacje?

    bo skoro i tak tylko kibicuje, to moze zamiast zabaw szalikowych popstrykam troche dla dobra ogolu? hihi!

    pozdrawiam


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11160 |

    Na trybuny może wejść każdy, lecz nie każdy wejdzie na pływalnie, będą identyfikatory dla wszystkich. Jak bedziesz chciał to zgłoś sie na odprawe przed zawodami.
    Pozdrawiam filon 😮


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11161 |

    wysoce prawdopodobne, ze wykonam taki manewr. dzieki za info!

    🙂

    pozdrawiam
    mariusz


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11162 |

    a obsługa zawodnika, trenerzy,masażyści, psycholog jak będzie z nimi? 😀 😀 😀 😀 😀


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11163 |

    che13, to zalezy, ile % powierzchni rekawa zajmuje u Ciebie logo Poczty Polskiej 😛 😀

    pozdrawiam
    mariusz


    Maurycy Kwietniowski
    Członek
    Post count: 36
    #11164 |

    JADĘ, JADĘ, JADĘ!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

    huuuuuuuuuuuuura. aha wpisowe wyślę jutro bo dzisiaj nie zdążyłem.

    pozdro dla wszystkich i dozo w Stalowej!!!

    maurice


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11165 |

    No Maurice; wypada mi tylko powiedzieć, witam znowu pod wodą Drogi Przyjacielu 😀


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11166 |

    Fajowo Maurice! Do zobaczyska na Zawodach. 🙂


Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 60 total)

You must be logged in to reply to this topic.