Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 60 total)
  • Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11127 |

    W dniu 27 marca 2004 roku o godzinie 15:00, na basenie MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli, odbędzie się I Basenowy Puchar Polski we Freedivingu…

    Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach zarówno zawodników jak i kibiców.

    Filon: pozdrowienia 😮


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11128 |

    Zapraszam wszystkich chętnych do Stalowej, którzy czują się na siłach wystartować w zawodach.Szykuje się niezła impreza i okazja do spotkania się.
    Pozdrawiam Filon


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11129 |

    Kurde! znowu zawody…Nie nie żartuje. To super, że będzie można sobie wspólnie popływać %)


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11130 |

    Jeszcze jedno: słyszałem, że będzie więcej czasu na przygotowanie- rozgrzewkę czyli. To dobrze! Chwała organizatorom!


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11131 |

    Będzie wystarczająca ilość czasu aby się przygotować
    filon 😀


    Juliusz Tomeczek
    Participant
    Post count: 33
    #11132 |

    Ekipa z Jastrzębia szykuje się do wylotu 😉 :evil Fajnie będzie znów się z Wami spotkać hihi! Pozdrawiam do zobaczyska 😮 8)


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11133 |

    O to bardzo dobra wiadomość, pozdrawiam Jastrzębie 😀 😮


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11134 |

    Acha i jeszcze jedno, jak będziecie mieli jakieś pytania co do zawodów w Stalowej to chętnie odpowiem
    Pozdrawiam filon 😮 8) 😀


    paweł strugała
    Członek
    Post count: 89
    #11135 |

    A co z kategoria pływanie dynamiczne bez płetw pod wodą? czy będzie rywalizacja na zawodach w tej kategori. 😀


    Marcin Pulkowski
    Członek
    Post count: 388
    #11136 |

    W konkurencji dynamiki to od zawodnika zależy czy chce płynąć w płetwach czy bez. Jedynym wymogiem jest to, że jest pod wodą – na jednym oddechu oczywiście. Zob regulamin http://www.freediving.com.pl/20040327_zawody_stalowa_wola.php#dzial1 : (!)


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11137 |

    Helo Jastrzębie! Fajosko, że znowu razem nura damy. No to kto jedzie od Was dokładnie…? Pozdrawiam >dario< :D


    Juliusz Tomeczek
    Participant
    Post count: 33
    #11138 |

    Z pewnością ja:) Deklaruje się Michał, Sanczo też ale nie wie czy będzie startował, Kajet ale też jako wolny strzelec raczej, możliwe że Klaudiusz i Paweł oni będą chcieli powalczyć w dynamice. No i jak uda się go przekonać to Krzysiek. My też się cieszymy ze spotkania 😀 Narka i Pozdrowionka 8) hihi!


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11139 |

    Julas, a tak po tych zawodach to musimy sobie znowu pobiesiadować. Mam nadzieję, że czas pozwoli. hihi! hihi!


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11140 |

    Mam nadzieje że zostaniecie troche dłużej w stalowej i zrobimy WSPÓLNE biesiadowanie :evil %) 😮


    Dariusz Grabowski
    Participant
    Post count: 183
    #11141 |

    O.k. Ale do pracy w poniedziałek trzeba dotrzeć na rano. I to jest ten ból!
    Podobno jest kobietka, która zgłosiła udział w zawodach. 🙂
    I dobrze, tylko ten puls…
    Pozdrawiam wszystkich! :OK


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11142 |

    Witam wszystkich,

    zasadniczo pobieznie pierwszy raz daje tu glos; dotychczas bylem tylko obserwantem 🙂

    Moje osiagi na razie nie kwalifikuja mnie do zawalczenia w Stalowej, ale pewnie wybiore sie celem wykonania na trybunach meksykanskiej fali.

    Niemniej na przyszlosc mam pytanie – czy sa jakies limity wiekowe dla startujacych??? Bom juz nie mlodzianek…. 😛


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11143 |

    Witaj Mariusz!
    Jeżeli chodzi o limity wiekowe to w Stalowej napewno ich nie będzie i narazie nie słyszałem o takich.
    Zapraszam do Stalowej

    Pozdrawiam Piotrek(filon) 😮


    filon
    Członek
    Post count: 78
    #11144 |

    Dario przecież zawody są w sobote i właśnie wtedy wieczorkiem moge zorganizować takie spotkanko przy …, %) ….,a w niedziele można pojechać do domu żeby wstać w poniedzielnik do pracy 😀 😮
    co Ty na to????


    mariusz
    Członek
    Post count: 15
    #11145 |

    dzieki Filon za slowa pokrzepienia 😀

    jako sie rzeklo na razie nie zastartuje, bo wypadlo mi ostatnio troche treningow i musze to nadrobic. ale moze za rok… hihi!

    pozdrawiam


    ama
    Członek
    Post count: 13
    #11146 |

    Dzisiaj podjąłem ostatecznie decyzję – jadę. Do zobaczenia na miejscu. Bdzie walka. Pozdrawiam wszystkich.


Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 60 total)

You must be logged in to reply to this topic.