Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 57 total)
  • Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28436 |

    Ktoś całkiem niedawno wspominał o mini zawodach przed MP w Lublinie, które miałyby się odbyć 20 maja w Stolicy na 2 torach. Wiadomo coś na ten temat? Fake info? Niedługo grafik na maj będzie układany i trzeba w razie czego postawić X na ten dzień.


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28439 |

    Hey, w tej chwili zarówno termin jak i miejsce BMP są zagrożone. Z przyczyn niezależnych i niezrozumiałych dla nas MOSIR Lublin wycofuje się z zaproszenia do organizacji  zawodów na zasadach barteru, a na opcję komercyjną (13.000 zł za godzinę wynajmu pływalni) w żadnym razie nas nie stać ;( Staramy się coś zdziałać – i w samym Lublinie i na innych pływalniach – tak by termin przełomu czerwca i lipca był utrzymany. W związku z tym zawody w Warszawie są w tej chwili na drugim planie…


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28440 |

    O.o … no to niezła niespodzianka :/ Mógłbym zagadać do prezesa basenu, na którym pracuje (Morawica woj świętokrzyskie, już tutaj odbywały się BMP) .
    Raczej by się zgodził.


    Piotr Gruszeczka
    Participant
    Post count: 151
    #28456 |

    22 kwietnia Ruda Śląska – te zawody firmuje SFP i być może są jeszcze miejsca. Takie kameralne.


    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28458 |

    Nigdy w życiu nie nurkowałem na 7m więc nie wiem jak mój organizm zareaguje na to ;P Ten sezon będzie 1 na wodach otwartych


    Piotr Gruszeczka
    Participant
    Post count: 151
    #28459 |

    To mam dla Ciebie dobrą wiadomość…Te zawody są na 3 metrach głębokości (głębiej możesz ale nie musisz). A więc basenowo jeśli idzie o głębokość… Poczytaj zasady na stronie zawodów.


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28541 |

    hey,

    wracamy z tematem zawodów w Warszawie.

    Rozważamy zorganizowanie kameralnych, jednodniowych zawodów freediverskich, głównie dla ośmielenia do startów debiutantów.

    Data – 20.05 – sobota. Od rana do późnego popołudnia.
    Starty w STA i 1 konkurencji dynamicznej, na skrajnych torach (DYN przeliczany 0,7 do DNF). Wyniki osób stowarzyszonych trafią do rankingu AIDA International.


    Oczywiście, zawody byłby otwarte dla wszystkich. Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani 🙂


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Michał
    Participant
    Post count: 63
    #28542 |

    jestem za 🙂


    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28543 |

    Ja przyjadę


    glaude
    Participant
    Post count: 79
    #28555 |

    Chętnie się pojawię.
    Do kiedy są zgłoszenia i w jakiej formie je składać?


    TomU
    Participant
    Post count: 1
    #28557 |

    zainteresowany:) Pytanie: czy nieletnia (14 lat) może wziąć udział ?

     


    glaude
    Participant
    Post count: 79
    #28561 |

    Który basen wchodziłby w grę i od której godziny będzie się ewentualnie zaczynać impreza?


    Marcin Baranowski
    Moderator
    Post count: 668
    #28562 |

    Na razie nic jeszcze na temat konkretów (termin zgłoszeń, basen itp.) nie wiadomo. Informacja na ten temat będzie ogłoszona tak szybko jak to będzie możliwe.

    Tomu, niestety zgodnie z przepisami AIDA udział nieletnich w zawodach możliwy jest po ukończeniu 16 roku życia 🙁


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28570 |

    Hey,

    naliczyłam łącznie ok 10-12 osób zainteresowanych startem, to za mało, żeby organizować zawody 🙁

     


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Michał
    Participant
    Post count: 50
    #28571 |

    myślę że jak będzie w końcu jakiś konkret to i chętni się znajdą, 12 osob to z samej tylko W-wy się powinno zgłosić, Kraków i Południowa Polska też pomoże więc spokojnie ze 20 się uzbiera.

     


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28572 |

    Michał, w Warszawie niestety nie mamy 12 startujących freediverów 😉

    Policzyłam i zainteresowanie w formie komentarza wyrazili:

    1. Magda 🙂

    2. Mrozek

    3. Mateusz W.

    4. Michał D.

    5. Marcin B.

    6. Bartek K.

    7.  Michał

    8. Dorian

    9. TomU

    10. Glaude

    Czyli nawet mniej, niż 12. Ale ze 2 osoby pewnie bym ubłagała. Mam doświadczenie 😉 Ale powtórzę mantrę z Tuby – organizowanie zawodów dla 8-12 osób jest tak samo zajmujące, jak dla 60-ciu. No i słabo jest starać się o basen za free, jak pojawi się na nim więcej organizatorów i safeties, niż zawodników. A jak miałby być płatny, to wpisowe idzie w górę, co zmniejszy listę zainteresowanych.

    Więc na poważnie – kto się deklaruje na 99,9% na 20.05 – Warszawa lub najbliższa okolica (w Łomiankach jest basen po taniości…)? Czekam do jutra do końca dnia, piątku potrzebuję na ogarnięcie basenu, potem są majówkowe utrudnienia. 

    Można pisać tu, lub na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/269611446782646/

     


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

    Marcin Baranowski
    Moderator
    Post count: 668
    #28574 |

    Ja na 100%, jest szansa, że jeszcze jedną osobę namówię. Ja nawet nie zakładałem, że basen będzie tu za darmo.


    Dorian
    Participant
    Post count: 35
    #28575 |

    Ja też potwierdzam będę na pewno


    glaude
    Participant
    Post count: 79
    #28576 |

    Potwierdzam swój udział 🙂


    -lu-
    Moderator
    Post count: 87
    #28577 |

    glaude, a jak się nazywasz? 🙂


    sędzia AIDA level E
    członkini zarządu SFP

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 57 total)

You must be logged in to reply to this topic.